FORTECH | Suwnice

Suwnice jednodźwigarowe, dwudźwigarowe, pomostowe, bramowe

Nasza oferta obejmuje projektowanie, a następnie wytwarzanie,
montaż, przygotowanie dokumentacji odbiorowej i odbiór UDT suwnic.

- SUWNICE NATOROWE
   -
jednodźwigarowe (do udźwigu 16t),
   - dwudźwigarowe z wciągarkami zamknietymi i otwartymi.  

- SUWNICE KONSOLOWE

- SUWNICE BRAMOWE i PÓŁBRAMOWE
   - jednodźwigarowe,
   - dwudźwigarowe z wciągarkami zamknietymi i otwartymi.

Suwnice sterowane mogą być z poziomu roboczego za pomocą:
   - kasety sterowniczej przesuwnej wzdłuż dźwigara suwnicy,
   - zdalnie za pomocą nadajnika radiowego,
   - z kabiny sterowniczej wyposażonej w stanowisko sterownicze.

Oferowane przez naszą firmę suwnice bramowe wykonujemy kompleksowo – możemy znaleźć rozwiązanie zarówno do nowego, jak i już istniejącego obiektu. Nasza praca obejmuje następujące etapy:

 

Etap I – projektowanie suwnic pomostowych

Podczas trwania tego etapu staramy się dobrać odpowiednie rozwiązanie do możliwości i potrzeb klienta. Szczegółowo analizujemy otrzymane dane na temat wielkości konstrukcji, wymaganego udźwigu oraz przeznaczenia maszyny i na tej podstawie wybieramy albo suwnice jednodźwigarowe, albo dwudźwigarowe. Podczas tego etapu, wstępnie ustalamy także sposób montażu, który zupełnie inaczej będzie przebiegał w nowych, a inaczej w już istniejących obiektach.

Etap II – wytwarzanie elementów suwnic jedno lub dwudźwigarowych

Na podstawie sporządzonej i zaakceptowanej przez klienta dokumentacji wykonawczej, nasza firma rozpoczyna proces produkcji. Do wytwarzania wszystkich elementów wykorzystujemy najwyższej jakości stal oraz komponenty od najlepszych dostawców. Właśnie dlatego wyprodukowane przez nas suwnice bramowe to maszyny wysokiej jakości.

Etap III – montaż suwnicy dźwigarowej

Montaż wszystkich elementów konstrukcji bramowej wymaga niezwykłej precyzji oraz zastosowania niezwykle precyzyjnego sprzętu. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają doświadczenie w realizacji tego rodzaju prac, dlatego wykonują je kompleksowo, rozpoczynając od ułożenia szyn, po których będzie poruszała się konstrukcja, kończąc prace na sprawdzeniu, czy suwnica pomostowa działa w odpowiedni sposób.

Etap IV – sporządzenie dokumentacji powykonawczej

Po zakończeniu prac związanych z montażem i rozruchem zainstalowanej maszyny, przygotowujemy dokumentację powykonawczą, w której znajduje się szczegółowy opis wybranej suwnicy.

Wszystkie proponowane rozwiązania, zarówno suwnice jednodźwigarowe, dwudźwigarowe, jak i suwnice pomostowe czy bramowe, wykonujemy z zachowaniem największej precyzji. Duże doświadczenie pozwala nam realizować nawet bardzo skomplikowane projekty. Dzięki temu nasze suwnice bramowe czy też suwnice dwudźwigarowe odznacza trwałość, funkcjonalność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Do góry Menu Strony